SPÖKKVÄLL 1/11

MINISPÖK (för de under 9 år)
Kl. 15:00-16:30
Pris: 70 kr
Max 20 personer, först till kvarn!
Vi kommer gå en kuslig tipspromenad, samt en läskigspökjakt.
 
Vi kommer bjuda på popcorn och saft! 
 
KOM GÄRNA UTKLÄDD! :)

STORSPÖK (för de som är 10 och uppåt)
Kl. 18:00-10:00 
Pris: 150kr
Max 35 personer (först till kvarn) Man behöver ej vara medlem :)
Det är inte obligatoriskt att övernatta! 
De som ska övernatta behöver ta med:
Frukost
Oömma kläder och skor (+ ombyte!)
Liggunderlag + sovartiklar (inte en campingsäng)
 

FÖRÄLDRAR!
 Vi vill ha en samling med er och prata om kvällen kl. 17:45. Minst en målsman per hushåll, om detta inte är möjligt, hör då av dig i god tid till Linnéa Boåsen, 0768329273.


All anmälan sker på kontoret senast 30 oktober! 
Kontant betalning på plats.

Vi frågor ring/smsa Linnéa Boåsen, 0768329273, eller prata med någon annan av oss i USK. 
 
 

Bilder

Alice Berggren - Aramiz
Alma Axelsson - Berra
Elin Adolfsson - Åskan
Elin Westh - Isa

Ella Johansson - Ceasar
Emma Holmvik - Molly
Ezster Nagy - Noblesse
Filippa Björklund - Ruffe
Josefin Nilsson - Ceasar
Julia Olsson - Kupol
Linn Danielsson - Acke
Lisa Bengtsson - Acke

Maja Björklund - Isa
Matilda Nichols - Nasse
Sofia Welenstrand . Jojjo
Sofia van deer Laack - Gandalf
 
Det finns fler bilder på de flesta ekipage, vill du ha bilder på dig och din häst? 
Maila då till TorsbyUSK@hotmail.se och skriv ditt namn och namnet på den häst du red, så skickar jag bilder om det finns :)

Startlista Minihoppning

STARTLISTA

Minihoppning 12/10

 

30 cm

(Första start 10.00)

  1. Maja Björklund – Isa

  2. Ella Johansson – Ceasar

  3. Ezster Nagy – Noblesse

  4. Sonja Van deer Laack – Gandalf

  5. Matilda Nichols – Nasse

 

 

 

40 cm

(Klassen beräknas starta kl. 10.30)

  1. Lisa Danielsson – Acke

  2. Elin Westh – Isa

  3. Josefin Nilsson – Ceasar

  4. Emma Holmvik – Molly

  5. Filippa Björklund – Ruffe

  6. Ezster Nagy – Noblesse

  7. Alice Berggren – Aramiz

  8. Julia Olsson – Kupol

  9. Alma Axelsson – Berra

  10. Elvira Björn-Asplund – Raisa

  11. Sonja Van deer Laack – Gandalf

  12. Elin Adolfsson – Åskan

  13. Matilda Nichols – Nasse

 

 

 

50 cm

(Klassen beräknas starta kl. 11.30)

  1. Linn Danielsson – Acke

  2. Elin Westh – Isa

  3. Josefin Nilsson – Ceasar

  4. Emma Holmvik – Molly

  5. Filippa Björklund – Ruffe

  6. Alice Berggren – Aramiz

  7. Sofia Welenstrand – Jojjo

  8. Julia Olsson – Kupol

  9. Alma Axelsson – Berra

  10. Elvira Björn-Asplund – Raisa

  11. Elin Adolfsson – Åskan

     

     

    OBS!

    Ni med privathästar på minihoppningen!

    Inträde med hästen i stallet görs på egen risk, då vi har en bakterie (ej farlig) som går i stallet.

    Ni som har förbokat en box hänvisas därför till uteboxarna.

    Vid frågor prata med någon av oss i USK.


RSS 2.0